Posiłki

W naszej kuchni posiłki są przygotowywane z należytą uwagą i starannością. Proponujemy dzieciom smaczne i przede wszystkim zdrowe posiłki. Dbamy o to, aby każde dziecko otrzymało porcje odpowiadającą jego dziennemu zapotrzebowaniu.

Właściwe odżywianie dzieci jest niezwykle istotne i powinno podążać za zmieniającymi się potrzebami rozwijającego się organizmu.

Aby zapewnić prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny dziecka oraz obniżyć ryzyko wystąpienia chorób dietozależnych, warto zadbać o kształtowanie prawidłowych zasad żywienia od samego początku. Dzięki temu dieta będzie pokrywała zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne, a dziecko uniknie groźnych niedoborów, które mogą przyczyniać się do gorszego rozwoju psychofizycznego i wpływać na jego zdrowie w dorosłym życiu.

Dlatego nasz program żywieniowy powstał we współpracy ze specjalistą do spraw żywienia dzieci.

Chcesz zapisać swoje dziecko ?

Zadzwoń +48 501 423 413

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

W związku z obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które od dnia 25 maja 2018 roku stanowi podstawę prawną przetwarzania danych, informujemy, że dostosowaliśmy procesy administrowania danymi osobowymi, uzyskiwanymi poprzez kontakt z nami, do tych przepisów.
Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

CAPTCHA