Zajęcia ceramiczne

Zajęcia ceramiczne są zajęciami manualnymi. Mają na celu pobudzenie i rozwinięcie wyobraźni dziecka. Uczą cierpliwości, pozwalają uwierzyć we własne siły i zdolności. Przy użyciu gliny plastycznej i niewielu narzędzi dzieci będą tworzyły wyroby ceramiczne. Zajęcia będą prowadzone tematycznie uwzględniając pory roku, święta, tematy codzienne.

Dzieci podczas zajęć będą również miały możliwość wykorzystania półprodukty wytworzone przez rodzinną pracownię artystyczną. Ozdabiając prace posłużą się kredkami, farbami wodnymi oraz innymi elementami artystyczno-plastycznymi.

Chcesz zapisać swoje dziecko ?

Zadzwoń +48 501 423 413

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

W związku z obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które od dnia 25 maja 2018 roku stanowi podstawę prawną przetwarzania danych, informujemy, że dostosowaliśmy procesy administrowania danymi osobowymi, uzyskiwanymi poprzez kontakt z nami, do tych przepisów.
Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

CAPTCHA